O‘ZBЕKISTON RЕSPUBLIKASI VAZIRLAR MAHKAMASI HUZURIDAGI TA’LIM SIFATINI NAZORAT QILISH DAVLAT INSPЕKSIYASI

Diqqat! Veb-sayt test rejimida ishlamoqda.

Diqqat! Veb-sayt test rejimida ishlamoqda.

Inspeksiya telefoni
998 71 231-07-53 Batafsil
  • Hududiy bo'limlar
    Qoraqalpog'iston Respublikasi hududiy bo'limi boshlig'i
    Qunnazarov Ilesbay Sarsenbayevich

    Qunnazarov Ilesbay Sarsenbayevich

    Qabul kunlari: Har kuni 10-00 dan 17-00 gacha

    Tel: (+998 90) 653-71-45

    Fax: -

    E-mail: qoraqalpoq@tdi.uz

    Andijon viloyati hududiy bo'limi boshlig'i
    Mo'minov Nasibullo Nabiyevich

    Mo'minov Nasibullo Nabiyevich

    Qabul kunlari: dushanba-chorshanba 10:00-11:00 gacha

    Tel: (+998 93) 418-17-74, (+998 98) 270-70-35

    Fax: -

    E-mail: andijon@tdi.uz

    Buxoro viloyati hududiy bo'limi boshlig'i
    Sattarov Fayzullo Fattoyevich

    Sattarov Fayzullo Fattoyevich

    Qabul kunlari:

    Tel: (+998 71) 231-07-53

    Fax: (+998 71) 231-07-53

    E-mail: buxoro@tdi.uz

    Jizzax viloyati hududiy bo'limi boshlig'i
    Nazarqosimov Sarvar Inatillayevich

    Nazarqosimov Sarvar Inatillayevich

    Qabul kunlari: seshanba – payshanba,  10:00 – 11:00

    Tel: (+998 72) 226-06-63, (+998 97) 484-33-37

    Fax: -

    E-mail: jizzax@tdi.uz

    Navoiy viloyati hududiy bo'limi boshlig'i
    Norov Shuxrat G'aybullayevich

    Norov Shuxrat G'aybullayevich

    Qabul kunlari:

    Tel: (+998 71) 231-07-53

    Fax: (+998 71) 231-07-53

    E-mail: navoiy@tdi.uz

    Namangan viloyati hududiy bo'limi boshlig'i
    Pirnazarov Abdurasul Umataliyevich

    Pirnazarov Abdurasul Umataliyevich

    Qabul kunlari:

    Tel: (+998 71) 231-07-53

    Fax: (+998 71) 231-07-53

    E-mail: namangan@tdi.uz

    Qashqadaryo viloyati hududiy bo'limi boshlig'i
    Normuxammedov Qahramon Kamolovich

    Normuxammedov Qahramon Kamolovich

    Qabul kunlari: Seshanba – Juma soat 09:00 – 13:00

    Tel: (+998 98) 776-93-30, (+998 97) 200-87-24, (+998 91) 560-80-84

    Fax: (+998 75) 227-00-55

    E-mail: qashqadaryo@tdi.uz

    Samarqand viloyati hududiy bo'limi boshlig'i
    Mirzayev Manuchexr Boboraximovich

    Mirzayev Manuchexr Boboraximovich

    Qabul kunlari:

    Tel: (+998 71) 231-07-53

    Fax: (+998 71) 231-07-53

    E-mail: samarqand@tdi.uz

    Sirdaryo viloyati hududiy bo'limi boshlig'i
    Yodgorov Xamid Ergashevich

    Yodgorov Xamid Ergashevich

    Qabul kunlari: Seshanba va Juma, 10:00 dan 12:00 gacha

    Tel: (+998 97) 224-60-02

    Fax: -

    E-mail: sirdaryo@tdi.uz

    Surxondaryo viloyati hududiy bo'limi boshlig'i
    Temirov Ixtiyor Baxtiyorovich

    Temirov Ixtiyor Baxtiyorovich

    Qabul kunlari: Dushanba - Juma soat 11:00 - 12:00

    Tel: (+998 76) 224-01-04, 224-01-08

    Fax: (+998 76) 224-01-08

    E-mail: surxondaryo@tdi.uz

    Toshkent viloyati hududiy bo'limi boshlig'i
    Vakilov Tojiboy Abduyusupovich

    Vakilov Tojiboy Abduyusupovich

    Qabul kunlari: Dushanba - Juma soat 11:00 - 12:00

    Tel: (+998 90) 938-57-79

    Fax: -

    E-mail:  toshvil@tdi.uz

    Farg'ona viloyati hududiy bo'limi boshlig'i
    Kosimova Dulafruz Shavkatovna

    Kosimova Dulafruz Shavkatovna

    Qabul kunlari:

    Tel: (+998 71) 231-07-53

    Fax: (+998 71) 231-07-53

    E-mail: fargona@tdi.uz

    Xorazm viloyati hududiy bo'limi boshlig'i
    Baltayev Jamol Ismailovich

    Baltayev Jamol Ismailovich

    Qabul kunlari: dushanba-juma 10:00-12:00 gacha

    Tel: (+998 93) 469-15-78

    Fax: -

    E-mail: xorazm@tdi.uz

HUDUDIY BO’LIMLAR
SAYT XARITASI